Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
73
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaş Vadisi izle
8.1

 116.061İZLENME

8.1İMDB

 139 SÜRE

YIL 2016

II. Dünya savaşına giren Amerika Birleşik Devletleri, savaşa girdikten sonra Desmond T. Doss’da birçok gönüllü gibi orduya katılmaya gönüllü olur.

Fakat dindar bir Hristiyan olan Doss, savaşta insan öldürmek istemez ve bundan dolayı da savaş esnasında silah kullanmayı reddeder. Orduya katılarak, sadece savaşta yaralıları kurtararak onlara hizmet etmek istediğini söyler. Bu tavrı ile hem arkadaşları tarafından hem de komutanları tarafından tepki görecek ve bunun sonucunda da askeri mahkemeye çıkar.

Savaş Vadisi 2016 konusu devamında ise Doss, son derecede sert bir eğitimden geçerek, hayatı pahasına silahsız bir biçimde savaş alanına girmeyi göze alır. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Harry Truman ise Doss’u onur madalyası almasına layık görür.

Savaş Vadisi izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hacksaw Ridge izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.1/10 6410
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Savaş Vadisi” filminde 4 Yorum bulunuyor.