Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaşçı 2 izle
6.2

 17.979İZLENME

6.2İMDB

 98 SÜRE

YIL 2008

Kral Naresuan hükümdarlığı zamanında küçük bir yaşta olan Tien, ailesi katledilmiş olan bir çocuktur. Krallık sınırlarında yalnızca asillerin kullanmış olduğu bir dans çeşidi olan Khon denilen bir dans türünü öğrenen bu genç adam ilerde öğrenmiş olduğu bu dansı ailesinin intikamını almada kullanacaktır. Tien, hırsızlar tarafından büyütüldüğü için kısa zaman içinde onlar gibi çalmayı da öğrenmiştir.

Daha sonrasında ise yine aynı hırsızlar sayesinde de savaşmayı çok iyi bir şekilde öğrenerek krallık şövalyesi olmaya hak kazanır. Filmde de hikaye tam da bu anda gelişmeye başlar. Ong Bak 2 filminde Tien, artık bu zamandan sonra kendisini yetiştirmiş olan hırsızların da sayesinde ailesini öldüren katillerin peşine takılır.

Savaşçı 2 izle 2008 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ong Bak 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 8762
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR