Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaşçı 3 izle
5.0

 25.162İZLENME

5.0İMDB

 99 SÜRE

YIL 2010

Filmin ana karakteri düşmanları tarafından yakalanmış ve yediği dayaklarla adeta ölüm tehlikesi geçirmiştir. Bu durumdan onu kurtaranlar ise Kana Khone köyünün yerlileri olmuştur.

Kurtarıldıktan sonra köy halkına büyük minnet duyan adam köyün yerlilerinden rahatlamak için meditasyon teknikleri öğrenmiş ve kendini dövüş konusunda daha da geliştirme imkanına sahip olmuştur.

Burada geçirdiği zamanda bu tekniklere ve dövüşüne daha çok konsantre olmayı başarmıştır. Bundan sonra hep bu şekilde yaşamına devam etmek istiyordur.

Ong Bak 3 filminde adamın bir taraftan da karmasıyla olan hesaplaşması vardır. Bu hesaplaşma onun için oldukça önemlidir. Fakat onun için asıl önemli olan çıkacağı son dövüştü. Bu dövüş için de kendini son derece hazır hissetmekteydi. Bu kapışmayı kazanmayı çok istiyordu.

Savaşçı 3 izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ong Bak 3 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.0/10 5713
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR