Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Savaşçı izle
7.2

 27.022İZLENME

7.2İMDB

 105 SÜRE

YIL 2003

Kutsal Buda heykelinin baş bölgesi olan Ong-Bak, çıkarılmış olduğu köyden çalınır ve halk da bu hırsızlığın laneti sonucunda sefalet içine doğru sürüklenir. Çünkü Buda heykelinin, köy halkı tarafından çıkarılmış olduğu köyü koruduğuna ve bu köye bereket getirdiğine inanılıyor.

Bu sebeple de bu heykelin varlığı köy için çok önemli bir hal alıyor ve köy halkı da bu heykelin bulunması için büyük çaba harcıyor. Ong Bak 1 adlı filmde de bu heykelin baş bölgesinin bulunması için köy halkı genç bir erkek olan Ting’i seçer ve Ting’in Bangkok’a giderek heykelin başını köye tekrar getirmesi için görevlendirir.

Ting ise bu zorlu görevde ayakta kalabilmek için bildiği tüm dövüş tekniklerini sonuna değin kullanacaktır.

Savaşçı izle 2003 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ong-Bak: The Thai Warrior izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 9688
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR