Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
237
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Şehvet Okulu izle
5.4

 730.291İZLENME

5.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 2007

Bir belediye başkanı adayı olan baba, kızının onu belediye başkanlığından edeceği korkusu ile yanıp tutuşmaktadır. Çünkü kızı olan Adela Leon; asi, dik, asla söz dinlemeyen, vücudunun birçok yerinde dövmeler ve piercingi bulunan uyumsuz bir kız çocuğudur.
Bu duruşundan memnun olmayan babası, belediye başkanlığı seçimlerinde oy oranını etkilememesi için birçok çözüm yolu düşünür. Şehvet Okulu filminde bunlardan karar verdiği ise, Adela’yı bir lady okuluna göndererek hareketlerine ve görünüşüne çeki düzen verdirmektir.
Ünlü bir eğitmen olan Maca ile görüşen baba, Maca’nın Adela’yı hanımefendi yapacağını düşünür, durumu anlatarak Adela’yı lady okuluna gönderir. Ancak kendini bildiğinden beri asi ve canı nasıl isterse öyle davranan Adela, Maca’nın kurallarını dinleyecek midir?

Şehvet Okulu izle 2007 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Niñas mal & Bad Girls izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.4/10 3048
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Şehvet Okulu” filminde 2 Yorum bulunuyor.