Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
20
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları izle
7.5

 78.604İZLENME

7.5İMDB

 129 SÜRE

YIL 2011

Dünyaca ünlü zeki dedektif Sherlock Holmes ve yardımcısı Dr. Watson bu kez İngiltere’nin dışına çıkmak zorunda kalacakları yeni ve oldukça tehlikeli bir maceraya girişiyorlar.

Zekası ile övünen Sherlock Holmes’ün artık bir rakibi vardır. O rakipte suç dehası ve kötülerin de kötüsü Profesör Moriarty’dir.

Moriarty, Sherlock Holmes ile aynı zekada biridir. Hatta suç potansiyeli ve kötülük dolu tuzakları ile dedektif Sherlock’tan hep bir adım öndedir.

Sherlock ve Dr. Watson, Profesörü yakalamak için, Almanya, İsviçre ve Fransa’ya uzanan tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar.

Sherlock Holmes Gölge Oyunları filminde, Profesör hep bir adım önlerinde ve büyük planını hayata geçirmek için elinden gelen bütün kötülükleri yapmaktadır.

Sherlock Holmes ve Dr.Watson’ın onu durdurmaktan başka bir şansları yoktur. Ama bu zeki suçlunun onlar için hazırladığı çok büyük tuzaklar bulunmaktadır.

Sherlock Holmes 2 Gölge Oyunları izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Sherlock Holmes: A Game of Shadows izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 11939
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR