Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle
5.6

 17.503İZLENME

5.6İMDB

 114 SÜRE

YIL 2019

Dünyanın güvenliğini sağlamak isteyen Siyah Giyen Adamlar kısa bir sürenin sonunda örgüt haline gelerek çalışmalarına devam etmeye başlamıştır. Siyah Giden Adamlar 4 Global Tehdit olarak yayınlanan serinin son filminde suçluların sayısı da oldukça artış gösterir.
Tüm suçlular ile birlikte savaşan bu adamlar sonunda karşılarına çıkan bir düşman karşısında oldukça savunmasız kalırlar. Savunmasız kalmalarının nedeni ise karşılarındaki düşmanın istediği kişinin kılığına girmesidir. Bu nedenle acemi ajanlar ile usta ajanlar bile birlikte çalışmaya başlarlar.
Dünyanın kurtarılması için zaman oldukça azalmasına karşılık çözüm konusunda atılan adımların başarısı da artış göstermez. Bunun için mutlaka bir yol bulunması gerektiğinin farkındadırlar.

Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Men in Black: International izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 427
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR