Rastgele Film
Yukarı Çık
23 Ekim 2020'de Sinemalarda...FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Snake Eyes izle
6.8

 79.807İZLENME

6.8İMDB

 95SÜRE

YIL

Mesleğinde oldukça mimlenmiş ve görevden neredeyse atılma durumuna gelmiş polis dedektifi Rick Santoro, bir boks maçına katılmak ve izlemek için en yakın arkadaşlarından biri olan Kevin Dunne ile bir parkta buluşur.
Arkadaşı Dunne, eskilerde denizcilik yaparken, şimdi Savunma Bakanlığı altında görev yapan ünlü bir bürokrattır. Savunma Bakanı da, Dunne ve Santoro’nun izlemeye katıldığı boks maçını izlemeye gelmiştir. Ancak bakanın, boks maçı oynanırken gizemli bir şekilde ölerek ortalığın karışması, Snake Eyes (2020) filminin konusunu başlatır.
O an boks salonunda bulunan on beş bin kadar kişi, olayın hem sanığı hem de tanığı olur. Ancak gerçek katili ya da katilleri bulmak hiç de kolay olmayacaktır.

Snake Eyes izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Snake Eyes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.8/10 9357
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR