Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sokak Dansı Çin izle
6.6

 21.863İZLENME

6.6İMDB

 100 SÜRE

YIL 2019

Serinin devam filmi olarak çekilen Step up China Türkçe’ye Sokak Dansı Çin olarak çevrilmiştir. Her filminde farklı bir yerde gösteri yapmak isteyen bu dansçılar için bu kez adres Çin olur.

Pekin’de yer alan bir grup birbirinden habersiz dansçının bir araya gelişini anlatır.Step up china 2019 sokak danslarında iyi olan dansçıların hikayesidir. Her birisi farklı statülerde olan bu dansçıların amaçları bir araya gelmek ve kendi stillerinde sokak danslarında ne kadar başarılı olduklarını göstermektir.

Aynı zamanda fark etmeden aile haline gelen bu insanlar birbirlerini korumak ve arkadaş olmak için de bazı şeylere katlanmak zorunda kalır. Dans ve müzik arasına eklenmiş olan farklı konular ile izleyenlere sunuluyor.

Sokak Dansı Çin izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Step Up China izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 1001
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Sokak Dansı Çin” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • Pej

  Güzel sıkıcı bir flim degil dansa duyacağınız tatmin edici görsel flim olmuş

 • Otichen
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • Hint

  Sıradaki film de sokak dansı hindistan olsun bari? guzel film?