Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
21
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Son Ültimatom izle
8.0

 55.770İZLENME

8.0İMDB

 115 SÜRE

YIL 2007

Vizyona girdiği dönemde büyük bir yankı uyandıran film, geçmişini inceleyen ve izler bulmak isteyen bir ajanı konu almaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nin karalayıp bitirmek istediği pek çok ajandan sadece biri olan bu adam, tam bir dahidir. Zekasının yanı sıra savaş konusunda da oldukça başarılıdır.

Son Ültimatom 2007 filmindeki bu adam geçmişini hatırlamaya çalışan bunun için büyük çaba harcayan bir ajandır. En büyük amacı zihninde yer edinmiş detayları bir araya getirip kim olduğunu öğrenmektir.

Ajan, bunun için son derece büyük bir gayret harcarken birileri de onu durdurmaya çalışmaktadır. Çünkü geçmiş o kadar kirlidir ki ajan bunları hatırlarsa çok büyük sorunlar çıkabilir.

Bourne serisinin 3. filmi olan bu film tam anlamıyla mükemmel bir yapımdır.

Son Ültimatom izle 2007 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Bourne Ultimatum izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 10690
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Son Ültimatom” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • sta

    izlemeden ölmeyin bu serii full aksiyon ilk filmden başlayın sonra bunu izleyin

    1