Rastgele Film
Yukarı Çık
Erotik Sahneler İçermektedir.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
126
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Sörfçü Kız Bruna izle
6.1

 443.496İZLENME

6.1İMDB

 131 SÜRE

YIL 2011

On yedi yaşındaki kız üniversite okur iken diğer taraftan aklında olan meslekle alakalı kişiler ile tanışırlar. Belirli zaman içinde de yetenekli ve uzman bir fahişe olur.
Yaşamış olduğu deneyimleri bir blog üzerinden paylaşım yapar. Sörfçü Kız Bruna filminde kötü hayatının getirisi ile birlikte hastanelik olur. Yaşamış olduğu şeyleri kitap haline dönüştürerek okuyucularına sunar. Yazmış olduğu kitap hem yaşamış olduğu deneyimleri anlatır hem de cinsel anlamda ipuçları sunan kitap özelliği taşır.
Kitap okuma oranının az olduğu ülkede bu kitap tam üç baskıyla yüksek satış rakamları çıkardı. Kitap ciddi anlamda çok fazla ilgi görür. Fahişe olan birinin hayatı çok fazla merak edilmiştir.

Sörfçü Kız Bruna izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Confessions of a Brazilian Call Girl izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 5668
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR