Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
44
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Taciz izle
6.1

 179.806İZLENME

6.1İMDB

 128 SÜRE

YIL 1994

Tom bir bilgisayar firmasında başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Yeni teknolojik bir ürünün piyasaya sürülmesi için çalışmalar yapmakta olan Tom, aynı zamanda işinde yükselmek için uğraş vermektedir.
Terfi beklediği bir dönemde şirket ile ilgisi olmayan bir kişinin amiri olarak atandığını öğrenir. Atanan kişi ise Tom’un patronunun eski bir kız arkadaşı olan Meredith Johnson’dır. Meredith Johnson mesai bitiminde Tom’u bir şeyler içmek için ofisine davet eder ve burada Tom’a taciz eder. Ertesi gün Tom olanları iş yerinde arkadaşlarına anlatır fakat Tom’a kimse inanmaz.
Bu olayın üstüne gitmekte kararlı olan Tom bu işin ofis tacizinden fazlası olduğunu öğrenecektir. Disclosure kısaca, patronu tarafından tacize uğrayan ve sonra şantajla karşılaşan bir adamın, bu beladan kurtulmak için verdiği umutsuz mücadeleyi anlatmaktadır.

Taciz izle 1994 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Disclosure izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 4808
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR