Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tam Gaz izle
7.6

 23.227İZLENME

7.6İMDB

 113 SÜRE

YIL 2017

Baby, genç ve deneyimli bir sürücüdür. Bebek yüzlü ve genç görünüşünden dolayı ona bu lakap takılmıştır. Baby, kentteki banka soyguncularına sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygunu yapan kişilerin olay yerinden uzaklaşmasını yani kaçmasını sağlamaktadır.
Baby yine bir gün banka soyguncularını kaçırırken hayatının altüst eden biriyle karşılaşır. Baby’in karşısına çıkan bu suç lideri, yetenekli sürücüyü kendisi için çalışmaya zorlar. Baby bu teklifi kabul etmek istemez. Çünkü suç liderinin yapmayı planladığı soygun hem zorlu hem de başarısız olmaya mahkumdur. Baby el mahkum işi kabul eder ve işler tam da beklediği gibi ters gider. Artık Baby’in peşinde farklı farklı insanlar vardır.

Tam Gaz izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Baby Driver izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 15855
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR