Rastgele Film
Yukarı Çık
TR Dublaj XB VERSİYON!!! HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
19
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Ash Lad 2 izle
6.3

 84.192İZLENME

6.3İMDB

 99 SÜRE

YIL 2019

Bir devam filmi niteliğinde olan The Ash Lad 2 kahraman ve cesur kardeşlerin, bütün dünyayı kurtarmak üzere çıkacakları hem zor hem de aynı derece tehlikeli bir yolculuğu konu alıyor.
Kristin ve Espen adındaki kardeşlerin maceralarına odaklanan filmde bu iki kardeş doğada karşılarına çıkan tehlikeli olaylardan kurtulmaya çalışırlarken, yeni arkadaşlar ile tanışarak mücadelelerini de büyütmeye başlıyorlar.
Ele aldığı fantastik konusu ile The Ash Lad 2 her sahnesinde yeni bir macerayı izleyicileri ile buluştururken Kristin ve Espen kardeşlerin başına gelen olaylar ile de heyecan seviyesini sürekli bir biçimde yüksekte tutuyor. Bu iki kardeş bakalım tüm dünyayı kurtarabilecekler mi?

The Ash Lad 2 izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Askeladden - I Soria Moria slott izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 481
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR