Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Challenger Disaster izle
6.5

 4.784İZLENME

6.5İMDB

 98 SÜRE

YIL 2019

Gerçek hayatta da yaşanmış olan bu hikâyede bir mühendisin verdiği mücadeleler, izleyicilere en iyi şekilde yansıtılmaya çalışılmıştır. 1986 yılında geçen bu filmde bir mühendis, uzaya fırlatılacak roketle ilgili birtakım testler yapmak durumundadır. Fakat bunu yaparken az bir zaman içerisinde bu sırada gözüne takılan bir sorunla karşı karşıya kalır.
The Challenger Disaster filmindeki bu mühendis, meydana gelecek büyük tehlikenin tam anlamıyla artık farkında olmuştur. Bu yüzden bir şekilde buna engel olmalıdır. Ancak bunun için her ne kadar yoğun bir çaba harcasa da çevresindeki kişilere bunu inandırmayı başaramaz. Onu dinlemeyen yetkililer fırlatma işlemini her şeye rağmen gerçekleştirirler. Ancak bunun sonucu çok kötü olacaktır.

The Challenger Disaster izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Challenger Disaster izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 813
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR