Rastgele Film
Yukarı Çık
Türkçe Dublaj 1x Line SES !!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Collini Case izle
7.2

 14.344İZLENME

7.2İMDB

 123 SÜRE

YIL 2019

Savunma yapması istenen bir davayı alan başarılı bir avukatın başına gelenlerin anlatıldığı yapımda olaylar sürekli heyecanlı bir tempoda ilerliyor.

Zor bir cinayet davasını savunma yapmak üzere alan avukat kısa bir süre sonunda aslında amacın davanın avukatı olmaktan farklı bir yere doğru gittiğini fark eder. The Collini case 2019 adıyla yayınlanan yapımda avukat kendini bir komplonun içinde bulur. İçine düştüğü bu duruma yapacağı tüm işler aynı zamanda kendi kariyerini de tehlikeye atacak adımlar olarak yorumlanabilir.

Komplonun içinde kalacak veya kendini ispatlamak üzere bir şeyler yapmaya başlamak zorunda kalacak konuma geldiğinde olayların daha da karışması an meselesi olacaktır.

The Collini Case izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Collini Case izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 621
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR