Rastgele Film
Yukarı Çık
!!! FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Gentlemen izle
7.9

 251.418İZLENME

7.9İMDB

 113 SÜRE

YIL 2020

Filmde Mickey Pearson isimli adam kendine bir suç imparatorluğu kurmuştur. Londra’da kurduğu bu suç imparatorluğunu bırakmak istemektedir.

Bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmek istemektedir. The Gentlemen 2019 filminde yeni planlar yapan Mickey Pearson milyarder olan Matthew ile tanışır. Mickey imparatorluğunu Matthew’e bırakmak ister ve anlaşma yaparlar.

Bunun yanında da Mickey uzun zamandır arazilerini Coach isimli adamdan ve çetesinden sakınmaktadır. Tüm bunlar olurken özel dedektif olan Fletcher Mickey’in işlediği suçları ortaya çıkarmak için araştırma yapmaktadır.

Bu kadar karışıklığın içinde Mickey işlerini devredip Amerika’ya dönüp dönemeyeceği filmde anlatılmaktadır. Mickey’in işlediği suçlardan en önemlisi ise uyuşturucu satıcılığıdır.

Mickey’in emekli olabilmesi için yerini birine bırakması gerekmektedir. Bunun için tüm sorunların üstesinden gelmesi gerekecek.

The Gentlemen izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Gentlemen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.9/10 5935
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR