Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Great Hack izle
7.0

 34.790İZLENME

7.0İMDB

 113 SÜRE

YIL 2019

Bir belgesel türü olan The Great Hack 2019 teknoloji dünyası dışında 3d görsel sunum ve içerik ile izleyicisini sosyal ağın içerisinde hissettirecek bir filmdir. Facebook ve Cambridge Analytica arasındaki ilişkiyi konu alıyor.
Bunun dışında Brexit ve Trump başkanlık seçimlerine yönelik olarak kampanyadaki aktif rolünü, kullanıcılar tarafından manipüle edilmesini ifade ediyor. Gerçek yaşanmış siyasi ilişkileri farklı perdeden yansıtan yönetmen sayesinde, hiç farkında olunmayan yönler anlam kazanıyor.
Güçlü organizasyonlar tarafından yönetilen dünyanın daha net görüntüsünü anlatan belgesellerde, görsel anlatımlara fazlasıyla yer veriliyor. Temel anlatımda çalınan dijital veri ve manipülasyon odaklı olarak anlatılan belgeselde birçok olay gözler önüne serilmektedi.

The Great Hack izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Great Hack izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 1796
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR