Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Great Hack izle
7.0

 23.810İZLENME

7.0İMDB

 113 SÜRE

YIL 2019

Bir belgesel türü olan The Great Hack 2019 teknoloji dünyası dışında 3d görsel sunum ve içerik ile izleyicisini sosyal ağın içerisinde hissettirecek bir filmdir. Facebook ve Cambridge Analytica arasındaki ilişkiyi konu alıyor.
Bunun dışında Brexit ve Trump başkanlık seçimlerine yönelik olarak kampanyadaki aktif rolünü, kullanıcılar tarafından manipüle edilmesini ifade ediyor. Gerçek yaşanmış siyasi ilişkileri farklı perdeden yansıtan yönetmen sayesinde, hiç farkında olunmayan yönler anlam kazanıyor.
Güçlü organizasyonlar tarafından yönetilen dünyanın daha net görüntüsünü anlatan belgesellerde, görsel anlatımlara fazlasıyla yer veriliyor. Temel anlatımda çalınan dijital veri ve manipülasyon odaklı olarak anlatılan belgeselde birçok olay gözler önüne serilmektedi.

The Great Hack izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Great Hack izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 1796
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR