Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
İrlandalı izle
7.9

 54.087İZLENME

7.9İMDB

 209 SÜRE

YIL 2019

The Irishman Netflix yapımı olan ve oyuncu kadrosu ile inanılmaz bir kaliteye sahip olan filmdir. Bir suç filmi olan The Irishman filmi gerçeğe dayanmaktadır.
2. Dünya Savaşı’nda cesur bir askerlik yapan Frank Sheeran’ın mafyaya katılışı, mafya dünyası ve Kennedy suikastı anlatılıyor. Taşımacılık ile hayatını geçiren Frank Sheeran 3 çocuk babasıdır. Bir gün önemli bir mafya ile tanışır ve hayatı değişir. Bu mafyanın ve ailesinin tetikçisi konumuna gelen Frank zamanla yükselir.
Dönemin işçi sendikası başkanı Jimmy Hoffa ile de yakın hâle getir. Jimmy Hoffa’nin başkanlığı tekrar alabilmek için mücadele eder ama mafya ortamı bunu benimsemez. Frank de yıllar geçse dahi yanındakilere ihanet etmez.

İrlandalı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Irishman izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.9/10 5265
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR