Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kral izle
7.3

 52.738İZLENME

7.3İMDB

 140 SÜRE

YIL 2019

İngiliz oyunundan esinlenilerek yapılan bir filmdir. Filmde dik başlı bir prens bulunmaktadır. Prens olmasının yanı sıra İngiltere tahtının varisidir. Ancak prens tahta, ailesine ve tüm varlığına sırtını dönüp halkın arasında yaşamaya başlamıştır. Zengin hayat, güzel yemekler, hizmetçiler ve eğlence ona göre değildi.
O yokluk içinde, tıpkı halk gibi bir hayat sürmek istiyordu. Ancak babası öldükten sonra tahta geçmek zorunda kalmıştır. Artık o nefret ettiği, kaçmak zorunda olduğu hayatın içine geri girmiştir. Babasından kalan işleri devralması, savaşlar, saray ve halk ile ilgilenmesi gerekmektedir.
Geçmişlerde genç krala akıl hocalığı yapan, şimdilerde ise alkolik bir şövalye olan adam ile tüm geçmişi ortaya dökülecektir.

Kral izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The King izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 510
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR