Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Deniz Feneri izle
7.6

 15.673İZLENME

7.6İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

1890’lı yıllarda New England adalarından birinde deniz feneri bekçiliği yapan iki adamın yaşamını konu ediyor. Eski denizci Thomas Wake, söz konusu adada deniz feneri bekçiliği yaptığı esnada, iş arkadaşı olan diğer deniz feneri bekçisi kendi yaşamına son veriyor.

Bunun ardından Ephraim Winslow isimli bir genç, hayatını kaybeden adamın yerini alması için adaya gönderiliyor. Huysuz bir adam olan Thomas Wake, Ephraim Winslow’un üzerine baskın çıkmaya çalışıyor ve bu durum büyük bir iktidar kavgasına dönüşüyor.

Ephraim Winslow, sürekli meydana gelen fırtınalardan dolayı, görev süresi bitmesine rağmen adadan ayrılamıyor. İki yetişkin adam, bu ürkütücü adada akıl sağlıklarını koruyabilmek için büyük bir savaş veriyor.

Deniz Feneri izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Lighthouse izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 1918
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Deniz Feneri” filminde 2 Yorum bulunuyor.