Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
33
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Marslı izle
8.0

 70.791İZLENME

8.0İMDB

 144 SÜRE

YIL 2015

Mars’ta hayat olup olmadığını anlamak isteyen bir ekip bilim adamı eşliğinde Mars’a doğru yola çıkıyor. Marslı 2015 olarak vizyona giren film de beklentilerden farklı bir durum yaşanıyor. Aniden bir sorunla karşı karşıya kalan ekipten biyolog olanı öldü zannedilerek Mars’ta ölüme terk ediliyor.
Hayatta kaldığını anlatmak için birbirinden farklı yollar deneyen bu bilim adımı sonunda iletişim kurmayı başarıyor. Arkadaş ekibinin yanına gelmesi için gereken süre sonuna kadar dayanması gerektiğinden Mars topraklarında üretim yapmasının mümkün olup olmadığını araştırmak ve bir şekilde savaşarak hayatta kalmak zorundadır.
Arkadaşları gelinceye kadar dayanıp dayanamayacağı veya başarılı olup olamayacakları filmin sonuna kadar merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Marslı izle 2015 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Martian izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 4949
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Marslı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Alican Koluman

    Kaçıncı izleyişim bilmiyorum efsanae bir filmm

    10