Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Two Popes izle
7.6

 12.254İZLENME

7.6İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Katolik Kilisesi’nde bulunan iki karşıt görüşe sahip, iki güçlü adamın arasındaki rekabetini konu alan The Two Popes 2019 iddialı bir yapıt olarak seyirci karşısına çıkıyor.
Katolik Kilisesinin sergilediği tutumla ilgili şikayetleri bulunan Kardinal Bergoglio, 2012 yılında bağlı olduğu Papa Benedict’ten emeklilik için izin ister. Bu gelişme üzerine kilisede yaşanan skandallar ve kendisi ile ilgili bilinmeyenlerle boğuşan Papa Benedict, en sert eleştirmeni ve gelecekte halefi olacak Kardinal Bergoglio’yu Vatikan’a çağırır.
Bundan sonra Vatikan içinde ilerleme ile gelenek, affedilme ile suçluluk arasında kıyasıya bir mücadele başlar. Artık bu iki güçlü adam, ortak bir noktada buluşabilmek, dünya üzerindeki milyarlarca takipçi adına bir gelecek oluşturabilmek için kendi geçmişlerindeki izler ile yüzleşeceklerdir.

The Two Popes izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Two Popes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 731
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR