Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
The Wandering Earth izle
6.0

 33.733İZLENME

6.0İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Bir gün aniden güneşin ölmek üzere olduğunu fark ederler. Güneşin sönmesi tüm insanlığın ölmesi anlamına geleceğinden dolayı insanlar harekete geçmek zorunda kalırlar. Gezegenleri itmek üzere bir dizi sistem inşa etmeye çalışırlar. Yapmak istedikleri sistem bir anlamda daha farklı ve tehlikeli durumların ortaya çıkmasına neden olur.
Ardından aniden ortaya çıkan bir grup genç bu konuda mücadele etmek için ellerinden gelen çabayı yapmaya karar verirler. Dünyanın ve insanlığın kurtulması, güneşin yok olmamasına bağlıdır. Yapılanların sonuç verip vermeyeceği ise merak edilen bir başka tehlikeli konudur.

The Wandering Earth izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Liu lang di qiu izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 4516
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“The Wandering Earth” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • mahmut

    çinlilerde dünyayı kurtardıya helal olsun

    2