Rastgele Film
Yukarı Çık
12 Şubat 2022'de Sinemalarda...FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
28
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Thor 4 Love and Thunder izle
7.4

 233.844İZLENME

7.4İMDB

 130SÜRE

YIL 2022

Gücün verdiği kibir sonucunda yaşadığı yerden kovulup dünyaya sürgün edilmişti. Böylece dünya insanlarıyla yaşamayı öğrenmesi gerekti. Zamanla kibirli hali yerini güçlü bir kahramana dönüştürmüştü.

Dünyayı ele geçirmeye çalışan karanlığa karşı yenilmezlik silahı olan çekicini kullanmış ve Asgard’a geri dönüş hakkını yeniden elde etmişti. Ancak Thor’un maceraları bununla bitmedi. Birkaç seri ile karşımıza çıkan film Thor 4 ile izleyicilerine yeniden merhaba diyor. Thor filmin her serisinde farklı bir macera ile karşımıza çıkmıştır.

Önce sürgün edilmiş ardından karanlık güçlerle mücadele etmiştir. Bunu evrenin diğer tarafına esir düşmesi ve oradan kurtulma çabaları takip etmiştir. Genel olarak Asgar ve taht mücadelesini konu alan film de farklı karakterlerin (kahramanların) da dahil olması filmin etkileyiciliğini arttırmıştır.

Thor 4 Love and Thunder izle 2022 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Thor 4 Love and Thunder izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 12851
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Thor 4 Love and Thunder” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Alperen
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    8