Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
53
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle
6.0

 64.652İZLENME

6.0İMDB

 149 SÜRE

YIL

Sam Witwicky, üniversiteye yeni başlamış ve hayatında robotları istemeyen seçilmiş bir gençtir. Sadece sıradan bir hayat sürdürmek istemektedir.
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı filminde, ABD ordusu, şeytan ruhlu Deception’ları etkisiz hale getirmek için özel bir savaş birliği kurmuştur. Ordu, iblislerin yol açtığı yıkımları kamuoyundan gizlemekte ve “gaz sızıntısı” gibi sıradan olaylar olduğuna inandırmaktadır.
ABD özel birliği, Deception’ların dünyayı yok etmek için Matrix’in peşine düştüğünü öğrenince, Sam Witwicky’den destek isterler. Ama Sam sırada hayatından vazgeçmek istemez. Ta ki, Optimus Prime’nin kendisi için hayatını feda ettiğini öğrenene dek.
Sam, yakın arkadaşı, sevgilisi ve ajan Simmons ile beraber, Fallen’i durdurmak için Matrix’e doğru yola çıkarlar.

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle 2009 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers: Revenge of the Fallen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 9985
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR