Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
49
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers izle
7.0

 55.239İZLENME

7.0İMDB

 144 SÜRE

YIL 2007

Cybertron farklı yapılara bürünebilen robotların dünyasıdır ve bu dünyada bir savaş başlamak üzeredir. Diğer gezegenlerde olduğu gibi bu gezegende de iyi ve kötü robotlar bulunmaktadır.
Transformers 1 bu iki robot türü arasındaki büyük savaşı konu edinmektedir.
Cybertron’da yaşayan transformerslar, gezegenin yakıt kaynakları tükenmeye başlayınca, yeni kaynak arayışları için uzak gezegenlere yolculuğa çıkarlar. Ancak kaynak arayışları istedikleri gibi gitmez ve kendilerini insanların yaşadığı dünyada bulurlar.
Arabaya, uçağa, gemiye dönüşebilen bu robotlar, insan dünyasının kaynaklarını sömürmek için bir savaş başlatırlar. Savaşa neden olan kötü robotların karşısına iyi robotlar çıkacaktır. Ancak bu kıyasıya savaşta iki taraf içinde işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Transformers izle 2007 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 10191
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR