Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers izle
7.0

 26.869İZLENME

7.0İMDB

 144 SÜRE

YIL 2007

Cybertron farklı yapılara bürünebilen robotların dünyasıdır ve bu dünyada bir savaş başlamak üzeredir. Diğer gezegenlerde olduğu gibi bu gezegende de iyi ve kötü robotlar bulunmaktadır.
Transformers 1 bu iki robot türü arasındaki büyük savaşı konu edinmektedir.
Cybertron’da yaşayan transformerslar, gezegenin yakıt kaynakları tükenmeye başlayınca, yeni kaynak arayışları için uzak gezegenlere yolculuğa çıkarlar. Ancak kaynak arayışları istedikleri gibi gitmez ve kendilerini insanların yaşadığı dünyada bulurlar.
Arabaya, uçağa, gemiye dönüşebilen bu robotlar, insan dünyasının kaynaklarını sömürmek için bir savaş başlatırlar. Savaşa neden olan kötü robotların karşısına iyi robotlar çıkacaktır. Ancak bu kıyasıya savaşta iki taraf içinde işler sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Transformers izle 2007 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 10191
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR