Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü izle

Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
27
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü izle
6.2

 32.240İZLENME

6.2İMDB

 154 SÜRE

YIL 2011

Serinin üçüncü filminde macera kaldığı yerden devam etmektedir. 1970’li yıllardır. İnsanlık aya ilk ayak basan astronot grubunu aya gönderir. Bu astronot grubu ayın karanlık yüzünde Prime türünde cansız bir robota rastlar. Bu cansız robot ile birlikte dünyaya dönen astronotlar, tarihin en büyük buluşunu yapmıştırlar. Ancak bu buluş, tarihin en büyük savaşına yol açacak olayalar tetikleyecektir.
Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü 2011 yaşanacak bu savaşı konu edinmektedir.
İnsanlarla barış içinde yaşayan Autobot’lar bu robotu görünce, onun adının Sentiel Prime olduğunu ve tüm robotların efendisi olduğunu anlarlar.
Optimus Prime, bu robotun kendileri için büyük bir avantaj sağlayacağını düşünerek onu hayata döndürür. Ama kısa bir zaman sonra Sentiel Prime’ın Deception’larla anlaştığını ve Autobot’lar ile bir savaşa hazırlandığı öğrenirler.
Deception’larla anlaşan Sentiel artık insanlık için çok büyük bir tehdittir. Yaşanan bu olaylar, Genç Sam’in kendini yeniden çok büyük bir savaşın ortasında bulmasına yol açacaktır.

Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü izle 2011 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers: Dark of the Moon izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 10847
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • isimsiz bir dost
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.