Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
25
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers 4 Kayıp Çağ izle
5.6

 48.563İZLENME

5.6İMDB

 165 SÜRE

YIL 2014

Deception ve Autobot’lar arasında meydana gelen savaşın üzerinden dört yıl geçmiştir. Bu savaşta Chicago harabeye dönmüş ve binlerce insan yaşamını yitirmiştir ama dünya ve insanlık çok büyük bir tehlikeden kurtulmuştur.
İnsanlar savaştan sonra hayatlarını yeniden inşa ederken, ABD hükümeti Autobot’larla olan ilişkisi kesmiş, hayatta kalanları yok etmek için CIA’i görevlendirmiştir.
Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 filminde Cade Yeager olayların başlamasına neden olacaktır.
Kendi halinde bir tamirci olan Cade, eline geçen hurda bir kamyoneti incelerken onun aslında yaralı bir Optimus Prime olduğunu anlar. Ama Optimus Prime’in sinyallerini alan CIA ile karşı karşıya gelmesi an meselesidir.
Cade, elindeki yaralı Optimus Prime’i diğer Autobot’ların yanına götürmek için Chicago’ya doğru yola çıkar. Çok vakti yoktur, çünkü dünyayı tehdit eden büyük bir düşman yaklaşmaktadır.

Transformers 4 Kayıp Çağ izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers: Age of Extinction izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 11155
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR