Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
74
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Transformers 5 Son Şövalye izle
5.2

 105.605İZLENME

5.2İMDB

 154 SÜRE

YIL 2017

Aksiyon, bilimkurgu türünün en sevilen seri filmleri arasında yer alan Son Şövalye’de insanlar ve transformerlar savaşıyor.
Geleceği kurtarmak için geçmişin sırlarına dönen insanlar, gizli geçmişi öğrenmek için çaba sarf ediyor. Sıra dışı bir işbirliğinin yaşandığı Transformers 5 son şövalye 2017 bölümünde, kahramanların çabası takdire şayan. Bumblebee, İngiliz Lordu ve Oxford’dan bir profesörle güçlerini buluşturuyor. Serinin yeni halkasında Transformer sever gençler kendilerini heyecanlı hikayenin içinde buluyor. Optimus Prime olmayan bir bölümde dünyayı kurtarma görevini yine üstlenen ve sonuca başarıyla ulaşan ekip, kendini hiçbir tehlikeye atmaktan çekinmiyor.
Aksiyon anlamında bekleneni veren bölüm, hızlı ve karmaşık sahneleriyle dikkat çekerken her bölümde yer alan karakterler, yıldız oyuncu takviyesiyle güçleniyor.

Transformers 5 Son Şövalye izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Transformers: The Last Knight izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.2/10 13518
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Transformers 5 Son Şövalye” filminde 1 Yorum bulunuyor.