Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Triple Frontier izle
6.4

 38.773İZLENME

6.4İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Bir Netflix yapımı olan film de beş eski özel kuvvetler mensubu arkadaş görevleri bitince farklı hayatlara giderler. Maddi olarak çok iyi durumda olmayan arkadaşların biri diğerlerini toplayarak bir Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan bahseder.
Eğer baronun gizli evini bulurlarsa evdeki paraları paylaşmak için anlaşırlar. Büyük bir plan yapan arkadaşlar bu iş için yola çıkarlar. Baronun evini bulurlar ve evdekilerin bir kısmının bir iş çıkmasını beklerler. Daha sonra eve saldıran arkadaşlar birçok kişiyi öldürerek parayı ele geçirir. Evlerine dönmek için yola koyuldukları zaman başlarına olmadık işler gelir.

Triple Frontier izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Triple Frontier izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 869
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Triple Frontier” filminde 1 Yorum bulunuyor.