Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Triple Threat izle
5.5

 54.900İZLENME

5.5İMDB

 96 SÜRE

YIL 2019

Genç bir kadın, tehlikeli bir çeteyi çökertme mücadelesi vermektedir. Ancak, Triple Threat 2019 filminin konusu bununla sınırlı değil. Xian, ailesi milyarder olan genç bir kadındır. Xian, büyük ve oldukça tehlikeli bir suç örgütünü çökertmenin planlarını yapar. Ancak, suç örgütünün de başka planları vardır.
Xian, milyarder olmasının avantajıyla bir suç örgütünü çökertmeye çalışır. Örgüt, bu kadından haberdar olur ve harekete geçer. Örgüt, kendilerini yok etmeyi amaçlayan Xian’ı yok etmek için paralı askerler tutar. Paralı askerlerden oluşan ekip, Xian’ın peşindedir. O ise hem peşindeki paralı askerlerden kurtulmaya hem de örgütü çökertmeye çalışmaktadır. Tek şansı, paralı askerler onu öldürmeden önce, çeteyi çökertmektir.

Triple Threat izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Triple Threat izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.5/10 996
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Triple Threat” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Serdar BEKTAŞ

    Efsane İzlemeye değer film DöVüş filmlerin ustaları bir arada

    1
  • raga

    süper film çok iyi döğüşüyolar

    1