Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
22
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yükseltme izle
7.5

 30.376İZLENME

7.5İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

Bilim kurgu ve gerilim dalında en iyi filmlerden biri olan Upgrade 2018 filmi, Grey Trace’in başına gelenleri konu almaktadır. Sürükleyicilik ve inanılmaz hikâyesi ile oldukça etkileyici bir film olan Upgrade, izleyicilerin büyük bir beğeniyle izlediği harika filmlerdendir. Grey Trace karısını kötü bir saldırıda kaybetmiştir. Daha kötüsü ise kendisinin belden aşağısının felç olmasıdır.
Gerilimin her an yüksek olduğu Upgrade 2018 filminde Grey Trace’in bu durumdan kurtulması için bir yol vardır. Ona teklifte bulunan milyarder bir mucitten alacağı yardım tekrar ayağa kalkabilmesi için bir fırsattır. Bunun için Grey Trace’nin bedenine STEM adı verilen bir çip yerleştirilmelidir. Bu çip ile Trace, çok üstün yetenekler kazanır ve ayağa kalkar. Artık onun için karısını öldürenlerden bir intikam alma aşaması gelmiştir.

Yükseltme izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Upgrade izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 3404
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yükseltme” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Hakan

    Süper ötesi bir film. Yakında bizde cip takılınca olacağımız durum bu. Microsoft veya Google yakında bizlere cip takar merak etmeyin saygilar