Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
V For Vendetta izle
8.2

 42.374İZLENME

8.2İMDB

 132 SÜRE

YIL 2005

Özgürlük deyince akla gelen film hiç şüphesiz V For Vendetta filmidir. Gerek maskesi ile gerek verdiği mesajlar ile klasikler arasına adını yazdıran film izlenme rekorları kırmıştır. Birçok konunun iç içe geçtiği film İngiltere’de geçmektedir.
Çok derin düşünülmezse masum bir kadını kurtarmak isteyen bir adamın hikayesi olarak görülebilir. Üzerine suçlar yıkılan kadın masum olmasına rağmen bunu kanıtlayamamaktadır. Çaresiz bir biçimde kalan bu masum kadına yardım getirebilecek pek kimse yoktur. Çünkü karşısında derin devlet bulunmaktadır.
Ona yalnızca Vendetta yardım edebilir ve etmiştir. Masum kadını kurtaran bu adam kokuşmuş düzene karşı bir başkaldırı filmidir. Mevki makam sahibi insanlara karşı halkı bilinçlendirme görevi gören bir film olmuştur.

V For Vendetta izle 2005 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. V For Vendetta izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.2/10 7696
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“V For Vendetta” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • kenan

  flim çok iyi izlemeye değer

  3
 • Yusuf
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  1
 • mernis

  1984 gibi kültlerden biri

  1