Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
70
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Venom Zehirli Öfke izle
6.7

 107.814İZLENME

6.7İMDB

 112 SÜRE

YIL 2018

Eddie hırslı ve azimli bir muhabir olarak görev almaktadır. Bir muhabir olarak araştırma ve röportaj yapma işinin bir parçasıdır. Hırslı muhabirin bir sevgilisi vardır. Hırslı muhabirin patronu araştırması için bir hikaye verir. Bu araştıracağı hikaye de sevgilisinin çalışmış olduğu araştırma firmasının patronu da peşinde bulunmaktadır. Bu hikayeyle ilgili olarak hırslı muhabir uzaylı bir organizmanın simbiyoz halinde yaşadığını öğrenir.
Bu uzaylı organizma heyecanla beslenen bir yaratıktır. Bu uzaylı organizmanın ismi ise Venom’dur. Artık hırslı muhabir Eddie venom ismindeki uzaylı organizmanın taşıyıcısı haline gelmiştir.

Venom Zehirli Öfke izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Venom izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 1918
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Venom Zehirli Öfke” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • Venom

    Siyah giyen adamlar filminin kopyası yada şöyle diyeyim farklı bir versiyonu diyelim evet evet güzel bir yorum oldu marjinal bir insan olarak tavsiye ederim şiddetle mi bilmiyorum ama Tom Hardy başrollerini almış bana da izlemek düşer ve… Keyif aldığım filmlerin arasına girdi.iyi seyirler şampiyon 🌉🤚

    4
  • Seda

    Herkeze izlemesini tavsiye ederim.Venom her zaman kötü değilmiş 🙂 .

    2