Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
VFW izle
6.2

 6.902İZLENME

6.2İMDB

 92 SÜRE

YIL 2019

Bir grup savaş gazisi birlik olarak DSG gazinolarını savunmak zorundalar. DSG ise dış savaş gazilerinin kısaltılmış bir şeklidir. DSG gazinolarını savunurken bir yandan da masum bir genç kızı da korumaları gerekmektedir. Ama işleri kolay değildir.
Çünkü koruması gereken kişi dengesiz hareketleri bulunan ruh hali bozuk bir uyuşturucu satıcısıdır. Tabi ki bu uyuşturucu satıcısı yalnız değildir. Bir çeteye sahip olan uyuşturucu satıcısı adamın çetesi merhametsiz ve bir o kadar da acımasız olan serserilerden oluşan değişime uğramış bir ordudur.
En başta toplanıp hep beraber içmek isteyen bu ihtiyar topluluğu bu adamların haddinden gelebilecek mi işte tek soru bu.

VFW izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. VFW izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 550
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR