Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yedinci Hayat izle
6.9

 69.209İZLENME

6.9İMDB

 123 SÜRE

YIL 2017

Bilimkurgu türünde ses getiren yapımlar arasında yer alan film gelecekte nüfus planlaması sorununa değinerek başlıyor.
Her ailenin yalnızca bir çocuğunun olmasına izin veren ve daha fazla çocuğu olan ailelerin çocuklarını farklı yöntemler ile öldürmeyi seçen bir topluluk oluşuyor. Bir gün hamile olduğunu öğrenen genç bir kadın yedi bebeğinin olacağını öğrendiğinden hiç birinden vazgeçmek istemeyince yasa dışı bir şekilde çocuklarını korumak zorunda kalıyor.
Çocuklarını her gün farklı günlerde dışarıya yollayan ve isimlerini haftanın günleri koyan dedeleri annelerinin ölümünden sonra çocukların büyümesiyle ölümle karşı karşıya kalıyor. Yedinci hayat 2017 filminde aniden Monday isimli kız kaybolunca bir sorun olduğu anlaşılıyor.

Yedinci Hayat izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. What Happened to Monday izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 2147
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yedinci Hayat” filminde 4 Yorum bulunuyor.