Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
333
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle
7.3

 503.289İZLENME

7.3İMDB

 141 SÜRE

YIL 2015

İlk filmi çok başarılı olan Avengers, ikinci filmle izleyenleri yepyeni maceralara sürüklüyor. Yenilmezler 2 filminde, Iron Man, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Hawkeye, Nick Fury ve Black Widov, barış koruma programını aktif hale getirmeye çalışırlar. Bu sırada işler istendiği gibigitmez. Bir yapay zeka olan Ultron, insanlar için korkunç planlar yapmaktadır.
Iron Man, barış sağlamak için harekete geçer fakat kolay değildir. Ultron olarak bilinen James Spader, büyük bir güçle ilerlemekte ve insanoğlunu tehdit etmektedir. İnsanların geleceği için, Iron Man, Thor, Hulk, Kaptan Amerika ve daha pek çok süper kahraman bir araya gelerek düşmana karşı ittifak yaparlar. Yenilmezler başarılı olmak zorundadır çünkü insanların geleceği buna bağlıdır.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle 2015 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Avengers: Age of Ultron izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.3/10 12015
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Yenilmezler 2 Ultron Çağı” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • nehir
    Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
    31