Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
26
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi izle
6.9

 56.830İZLENME

6.9İMDB

 142 SÜRE

YIL 2019

Yıldız Savaşları ve Skywalker severlerin merakla beklediği Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi nihayet vizyonda.
Büyük Lider Snoke’u öldürdükten sonra, yeni düzenin Büyük Lideri artık Kylo Ren’dir.
Kilo Ren’in iktidarı altında yaşayan galakside huzursuzluk ve umutsuzluk giderek baş göstermektedir. Luke Skywalker Güç ile birlikteliğinden sonra, Reyi onu geçmişte tutan bağları koparmıştır. Yeni düzen umutsuzlukla çalkalanırken Rey ve Kylo Ren arasındaki savaş giderek tırmanmaktadır.
Giderek baskıcılaşan Kylo Ren, onun baskılarına karşı savaşan Rey, aniden tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, direnişi yükseltmeye çalışan Fin ve Poe, ışığın ve karanlığın arasındaki bu savaşla dengeleri değişen galaksiyi neler bekliyor?

Yıldız Savaşları 9 Skywalker’ın Yükselişi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 139
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR