Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yip Man 2 izle
7.5

 18.847İZLENME

7.5İMDB

 108 SÜRE

YIL 2010

Çin yapımı olan filmin konusu büyük ustayı anlatmaktadır. Hong Kong’da yaşayan büyük usta üstün dövüş yeteneklerini öğretmeye ve kung fu sporunu yaygınlaştırmaya çalıştırmaktadır.

Dövüş yeteneklerini sergileyen usta bunun dışında hayatını da en iyi şekilde sürdürmeyi amaçlamaktadır. Ustanın yaşadığı dönemde fakirlikle boğuşan kentte sanatını öğreteceği uygun bir salon olmadığı için eğitimlerini bir çatı katında vermektedir.

Ip Man 2 filminde büyük ustayı kıskanan ve ondan adeta nefret eden diğer ustalar ona karşı birleşerek ustanın küçük çaplı iş yerine, okuluna, göz dikmiştir.

Filmin konusu sadece bundan ibaret değildir. Bunun dışında Çin’in köklü tarihi ve kültürü, ülke vatandaşlarının bu kültüre duyduğu büyük saygı anlatılmaktadır.

Filmde yer verilen diğer konu ise aileye gerekli değerin verilmesidir.

Yip Man 2 izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ip Man 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 13719
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR