Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yip Man 2 izle
7.5

 10.397İZLENME

7.5İMDB

 108 SÜRE

YIL 2010

Çin yapımı olan filmin konusu büyük ustayı anlatmaktadır. Hong Kong’da yaşayan büyük usta üstün dövüş yeteneklerini öğretmeye ve kung fu sporunu yaygınlaştırmaya çalıştırmaktadır.

Dövüş yeteneklerini sergileyen usta bunun dışında hayatını da en iyi şekilde sürdürmeyi amaçlamaktadır. Ustanın yaşadığı dönemde fakirlikle boğuşan kentte sanatını öğreteceği uygun bir salon olmadığı için eğitimlerini bir çatı katında vermektedir.

Ip Man 2 filminde büyük ustayı kıskanan ve ondan adeta nefret eden diğer ustalar ona karşı birleşerek ustanın küçük çaplı iş yerine, okuluna, göz dikmiştir.

Filmin konusu sadece bundan ibaret değildir. Bunun dışında Çin’in köklü tarihi ve kültürü, ülke vatandaşlarının bu kültüre duyduğu büyük saygı anlatılmaktadır.

Filmde yer verilen diğer konu ise aileye gerekli değerin verilmesidir.

Yip Man 2 izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ip Man 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 13719
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR