Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Yip Man izle
8.0

 14.159İZLENME

8.0İMDB

 106 SÜRE

YIL 2008

Bruce Lee’nin hocası olan Ip Man’ın biyografik hikayesini konu alan yapım, 1930’lu yıllarda geçiyor. Çin’in Foshan bölgesinde çok sayıda dövüş okulu vardır.

Ip Man, dövüş teknikleri konusunda büyük bir ustadır. Ancak, o başka dövüş ustalarının aksine gösterişten uzak, sade bir yaşamı seçmiştir. Ip Man, öğrenci yetiştirmeye pek sıcak bakmaz. Kendisini antrenmanlara vermiştir. O, vaktinin büyük bir bölümünü, kukla adam ile çalışarak geçirmektedir.

WingChun dövüş tekniği ustasının yaşamını gerçekçi bir dille anlatan, ıp man 1 yerel dövüş turnuvalarında kendisini ispat etmeyi başarmıştır. Bu sırada, Japon işgali tüm yakıcılığıyla devam etmektedir. Ip Man, işgalci bir subayla yaptığı dövüşü kazanarak, bir anda Çin’de bağımsızlık kahramanı halini alır.

Yip Man izle 2008 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ip Man izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 15472
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR