Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Zalim Kalpler izle
5.9

 7.393İZLENME

5.9İMDB

 86 SÜRE

YIL 2018

Kimin kötü kimin iyi olduğuna karar vermenin zor olduğu filmde, Guy’un seçimlerinden dolayı başına gelenleri konu ediyor.
Guy, uzun süredir bir kadınla birlikteliği olan genç bir adamdır. Seviyeli ve aşk dolu birlikteliği olan ikili, gerçekte bambaşka bir oyunun içindedir. Guy’un birlikte yaşadığı sevgilisi Teri Walker, aslında başka bir adamla evlidir.
Bu da yetmezmiş gibi Teri Walker’in kocası çok tehlikeli bir adamdır. Bunu öğrenen Guy, kendini girdaplarla dolu bir maceranın içinde bulur. Teri Walker’ın eşi Burt Walker bir bar işletmektedir. Düşük seviyeli kabul edilen bir suç patronu olan Brut Walker, nakit para akışını da bu bardan sağlamaktadır.

Zalim Kalpler izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cruel Hearts izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 175
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR