Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
95
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Zindan Adası izle
8.1

 230.374İZLENME

8.1İMDB

 138 SÜRE

YIL 2010

Chuck Aule ve Teddy Danielse başarılı iki polis memurudur. Bir akıl hastasının hastaneden kaybolması üzerine görevlendirilirler.

Bu görevde iki polis memuru da esrarengiz olaylar yaşarlar. Rachel Solando ismindeki akıl hastası Ashecliffe Hastanesi’nde tedavi görmektedir. Bir gün Solando’nun ortadan kaybolduğu ihbarı alınır ve polis Aule ile Danielse göreve gönderilir.

Zindan Adası yapımı Shutter Adası’nda yaşanan esrarengiz kaybın peşine düşen polislerin yaşadığı macerayı konu ediyor. Soruşturmaya başlayan polis memurları kendilerini bir anda tuhaf olayların ortasında bulur.

Çığırından çıkan işler ve beraberinde yaşanan isyanlar sınırları zorlayacaktır. Chuck Aule ile Teddy Danielse gittikçe zora giren bu davayı gerçek ve rüya arasında gidip gelerek çözmeye çalışıyorlar.

Zindan Adası izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Shutter Island izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.1/10 19239
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Zindan Adası” filminde 2 Yorum bulunuyor.